Speellijst

Speellijst

 2019-2020
vrije voorstelling = V  schoolvoorstelling = S           Kaartjes voor de vrije voorstellingen zijn bij de aangegeven  theaters te bestellen.
 datum Plaats LokatieVoorstellingtijdsoort
September

2019

01-09-19LandgraafTheater LandgraafMolletje 13.30

15.30

V
04-09-19RijnsburgschoolMolletjeS
07-09-19AmersfoortPoppen in het parkKabouter Thijm3 XV
22-09-19Pousi (F)Russische schoolAladdinS
27-09-19EdamNwe schoolAladdinS
29-09-19Leuven (B)Russische schoolKabouter ThijmV
Oktober
05-10-19HaarlemRussische schoolAladdinnnbV
09-10-19RotterdamBibliotheek DelfshavenAladdin14.30V
12-10-19MiddenbeemsterOnder de LindenMasha en de beer try-out14.30V
15-10-19Den HelderTriadeMasha en de beer  try-outS
16-10-19Den HelderTriadeMasha en de beer  try-outS
17-10-19ArnhemSprookjes festivalMasha en de beerV
18-10-19ArnhemSprookjes festivalMasha en de beerV
21-10-19VoorburgDe Betovering

Theater Ludens

Masha en de beer11.00

14.00

V
22-10-19MonnickendamDe BolderMasha en de beer14.00V
23-10-19Enkhuizentheater de DromSpookje15.00V
26-10-19Zürich (CH)Lukamorje Russian schoolGnom Thijm17.00V
27-10-19Lugano (CH)Festival van LuganoMole Bim11.00V
30-10-19Midden BeemsterDe Blauwe MorgensterSpookjeS
31-10-19GentKlein FestijnSpookje15.30V
November
02-11-19VoorschotenStichting FilmtheaterMasha en de beer13.30V
03-11-19AmstelveenAmstelveenspoppentheater

Première

Masha en de beer14.30V
04-11-19LeidenschoolvoorstellingAladdinS
06-11-19Den BoschBureau Babel –  scholenMasha en de beerS
07-11-19Den BoschBureau Babel  –  scholenMasha en de beerS
09-11-19Hamburg (D)Russische schoolAladdin10.00

12.00

V
13-11-19AmsterdamOCCIMasha en de beer15.00V
16-11-19DelftRussische schoolAladdin12.30V
17-11-19ZoeterwoudeMFC ons huisAladdin15.00V
23-11-19Alphen a/d RijnKinderfeestjeGnom Thijm
24-11-19RotterdamTheater RotterdamMasha en de beer11.00V
28-11-19AmsterdamDe OpenhofMasha en de beerS
29-11-19AmsterdamPrivate party GazpromHet SpookjeS
30-11-19Herentals (B)Academy Erudite RUSAladdin10.00V
December
01-12-19BrusselAzbuka Rus. schoolKikkerprinses11.00V
Tournee Zwitserland
06-12-19Zürich (CH)Lukamorje Rus.school3 biggetjes16.30V
07-12-19Bern (CH)Lukamorje Rus.school3 biggetjes10.00V
08-12-19Zug (CH)Russische school3 biggetjes16.30V
14-12-19Lausanne (CH)Lac Lehman Rus. schoolKikkerprinsesnnbV
15-12-19Basel (CH)Russische schoolKikkerprinsesnnbV
21-12-19Chur (CH)Russische schoolKikkerprinsesnnbV
22-12-19St. Gallen (CH)Russische schoolKikkerprinsesnnbV
27-12-19BerghemDe BerchplaatsKabouter Thijm15.00V
28-12-19VolendamPius XMasha en de beer14.00V
29-12-19Den HaagTheater DakotaMasha en de beer14.30V
30-12-19ZwolleZwolse theaters – PapenstraattheaterAladdin11.00V
januari 2020
02-01-20RotterdamBibliotheek TheaterMasha en de beer15.00V
03-01-20Gent (B)Spekken festivalMasha en de beer14.30V
07-01-20Lausanne (CH)privat party3 biggetjes14.00V
13-01-20RotterdamPresentatiedag TB Frijns Rotterdamse schouwburgMasha en de beer14.00V
18-01-20AntwerpenRussische school3 biggetjesV
19-01-20HoornTheater het PakhuisMasha en de beer15.00V
20-01-20Den BosBureau BabelMasha en de beerS
21-01-20Den BosBureau BabelMasha en de beerS
22-01-20HellevoetsluisTheater de twee hondjesMolletje15.00V
25-01-20AbbebroekTheater het Dorpshuis

info: www.speelparasol.nl

Aladdin14.00V
26-01-20BeuningenTheater de molenMasha en de beer14.00V
29-01-20KatwijkK en O katwijkMasha en de beerV
Februari
01-02-20AlmereRussische school ‘Snatoki’DuimelijntjeV
02-02-20LandgraafTheater LandgraafMasha en de beer14.30V
05-02-20Den HoornTheater ZonAladdinV
09-02-20Den HaagDiamant TheaterAladdin14.30V
10-02 – 21-02Auroville Zuid- India
23-02-20AlmereDe Nieuwe BibliotheekMolletje Bim15.00V
24-02-20Den HaagKrokus KabaalKikkerprinses14.00V
25-02-20Den HaagKrokus KabaalKikkerprinsesV
26-02-20AntwerpenPoppentheater JoJoDe drie biggetjes11.00

14.30

V
27-02-20Den HaagLaak TheaterKikkerprinses14.00V
29-02-20HaarlemRussische school KlassikaKikkerprinsesV
Maart
01-03-20HoofddorpHet Oude RaadhuisMasha en de beer14.00V
02-03-20Den BoschBureau BabelMasha en de beerS
03-03-20Den BoschBureau BabelMasha en de beerS
07-03-20BredaRussische school OemnitsaSpookje14.00V
08-03-20IJsselsteinTheater PantaloneAladdinV
juni
21-06-20VolendamPius XDe drie biggetjes11.00
21-06-20VolendamPius XDe drie bigetjes14.00
juli
05-07-20MonnickendamDe BolderMolletje Bim11.00
12-07-20Den HaagTaalinstituut Taaltaal Den Haag reserveren : info@koekla.nl    of 0612726366Kabouter Thijm RUS11.00

13.00

18-07-20AaltenschoolMolletje Bim
29-07-20De VeluweCamping de BoshoekKikkerprinses