Select Language

Speellijst

Speellijst

 2018-2019
 Aladdin,Spookje, Kabouter Thijm, Kikkerprinses, Molletje Bim, Duimelijntje

 

vrije voorstelling = V  schoolvoorstelling = S           Kaartjes voor de vrije voorstellingen zijn bij de aangegeven  theaters te bestellen.

 

 datum  Plaats  Lokatie Voorstelling tijd soort
September

2018

16-09-18 Luik (B) Azbuka Kikkerprinses (R) V
18-09-18 Castricum Toonbeeld Spookje S
19-09-18 Castricum Toonbeeld Spookje S
20-09-18 Edam Nieuwe school Spookje S
22-09-18 Purmerend Theater de Purmeryn Drie Biggetjes 12.00 V
29-09-18 Brussel Azbuka Molletje Bim (R) V
30-09-18 Brussel Azbuka Duimelijntje (R) V
Oktober
01-10-18 Enkhuizen De Drom Aladdin  S
03-10-18 Katwijk K en O Katwijk Aladdin 14.30  V
06-10-18 Middenbeemster Onder de Linden Aladdin 14.30  V
07-10-18 Purmerend Theater de Purmeryn Spookje 14.30  V
09-10-18 Middenbeemster De Blauwe morgenster Aladdin  S
10-10-18 Haarlem Kon. Emmaschool Aladdin  S
13-10-18 Voorschoten Stichting filmtheater Aladdin 13.30 V
14-10-18 Druten Agora theater Spookje 14.30 V
17-10-18 Den Hoorn Zon! Molletje Bim S
19-10-18 Haarlem Montesorri school Aladdin S
22-10-18 Voorburg festival de Betovering

Theater Ludens

Aladdin 11.00

14.00

V
23-10-18 Den Haag festival de Betovering

Laaktheater

Aladdin 11.00

14.00

V
24-10-18 Amsterdam OCCII Aladdin 15.00 V
26-10-18 Amstelveen Amstelveenspoppentheater Aladdin 14.30 V
28-10-18 Amstelveen Amstelveenspoppentheater

PREMIERE

Aladdin 14.30 V
November
01-11-18

08-11-18

China Golden Magnolia festival

Shanghai

Little mole Bim V
11-11-18 Leiden Poeshkinschool Kabouter Thijm 14.15 V
17-11-18 Delft Russische school Duimelijntje 12.30 V
18-11-18 Rotterdam Zuidpleintheater Aladdin 14.15 V
20-11-18 Middenbeemster De Blauwe morgenster Molletje Bim S
22-11-18 Den Bosch Bureau Babel Aladdin S
25-11-18 Rotterdam Theater Rotterdam Kabouter Thijm 11.00 V
December
01-12-18 Milaan (IT) Russische school Duimelijntje S
02-12-18 Milaan (IT) Russische school Molletje Bim S
06-12-18 Amsterdam Rus (besloten) Duimelijntje S
08-12-18 Turnhout (B) Russische school Molletje Bim V
09-12-18 Schijndel Het Spectrum Aladdin 14.00 V
Tournee Zwitserland
14-12-18 Zürich (CH) Russische school Duimelijntje nnb V
15-12-18 Bern (CH) Russische school Duimelijntje nnb V
16-12-18 Basel (CH) Russische school Duimelijntje nnb V
22-12-18 Lausanne (CH) Russische school Duimelijntje nnb V
29-12-18 Zwolle Zwolse theaters Kabouter Thijm 11.00 V
januari 2019
02-01-19 Gent Spekkenfestival Aladdin 14.00 V
03-01-19 Rotterdam Bibliotheek Theater Aladdin 15.00 V
04-01-19 Volendam Pius X Aladdin 14.00 V
05-01-19 Monnickendam Carmac Bibliotheek Aladdin 14.00 V
06-01-19 Hoorn het Pakhuis Aladdin 15.00 V
10-01-19 Den Bos Bureau Babel Aladdin S
13-01-19 Hellevoetsluis Theater de 2 Hondjes Aladdin 14.00 V
14-01-19 Utrecht Presentatiedag Frijns Aladdin 10.30 S
16-01-19 Nieuw Vennep school Aladdin S
17-01-19 Den Bos Bureau Babel Aladdin S
19-01-19 Brussel Russische school

azbuka.brussels@gmail.com

Aladdin 17.00 V
24-01-19 Den Bos Bureau Babel Aladdin S
27-01-19 Landgraaf Theater Landgraaf Aladdin 14.30 V
30-01-19 Goes school Molletje Bim S
Februari
02-02-19 Almere Russische school Aladdin 15.00 V
03-02-19 Beuningen Theater de Molen Aladdin 14.00 V
09-02-19 Leuven (B) Russische school Aladdin nnb V
10-02-19 Beusichem Theater Heerenlogement Aladdin 16.00 V
12 -22-02 Auroville Zuid- India
24-02-19 Diemen Theater de Omval Spookje 11.00 V
26-02-19 Den Haag Kinderfestival Krokuskabaal

Theater Dakota

Aladdin 11.00 V
27-02-19 Ermelo De Dialoog Spookje 15.00 V
28-02-19 Den Haag Theater de Regentes Aladdin 14.30 V
Maart
03-02-19 Edam De Singel Molletje Bim 14.00 V
04-03-19 Purmerend theater de Purmaryn Spookje S
05-03-19 Purmerend theater de Purmaryn Spookje S
06-03-19 Antwerpen Poppentheater JoJo Kabouter Thijm 14.30 V
07-03-19 Gent Klein Festijn Kikkerprinses 16.00 V
08-03-19 Gent Klein Festijn Molletje Bim 10.00 V
10-03-19 Bakel Parochiehuis Spookje 14.30 V
14-03-19 Den Bosch Bureau Babel Aladdin S
17-03-19 Leidschendam Veur theater Aladdin 11..00 V
19-03-19 Haarlem Lichtfabriek PREVIEW Aladdin nnb S
21-03-19 Den Bosch Bureau Babel Aladdin S
24-03-19 Parijs Russische school Aladdin nnb V
25-03-19 Amstelveen APT Aladdin S
26-03-19 Amstelveen APT Aladdin S
28-03-19 Den Bosch Bureau Babel Aladdin S
31-03-19 Nieuw Vennep Pier K Aladdin 14.00 V
April
06-04-19 Antwerpen Russische school Aladdin nnb V
07-04-19 Uden Theater Spoor  (uitverkocht) Aladdin 15.00 V
08-04-18 Haarlem Hart Haarlem Aladdin S
10-04-19 Rotterdam Rotterdam school Molletje Bim S
11-04-19 Den Bosch Babel Aladdin S
13-04-19 Amsterdam Russische school Aladdin nnb V
14-04-19 Weesp Theaterpand Weesp Aladdin 15.00 V
15-04-19 Haarlem Hart Haarlem Aladdin S
16-04-19 Haarlem Hart Haarlem Aladdin S
17-04-19 Gent Festival Spekken Drie Biggetjes nnb V
18-04-19 Den Bosch Babel Aladdin S
23-04-19 Hoogland school Aladdin S
Mei
05-05-19 Beveren (B) Ter Vesten Aladdin 10.30 V
12-05-19 Amstelveen APT Molletje Bim 14.30 V
13-05-19 Zierikzee K en C Oosterschelde Kabouter Thijm S
14-05-19 Zierikzee K en C Oosterschelde Kabouter Thijm S
15-05-19 Rozenburg school Aladdin S
18-05-19 Chur (CH) Rus. school Aladdin nnb V
24-05-19 Bern (CH) Lukamorje Aladdin nnb V
25-05-19 Basel (CH) Rus. school Aladdin nnb V
26-05-19 Zürich (CH) Lukamorje Aladdin nnb V