Select Language

Speellijst

Speellijst

 2019-2020

 

vrije voorstelling = V  schoolvoorstelling = S           Kaartjes voor de vrije voorstellingen zijn bij de aangegeven  theaters te bestellen.

 

 datum  Plaats  Lokatie Voorstelling tijd soort
September

2019

01-09-19 Landgraaf Theater Landgraaf Molletje  13.30

15.30

V
04-09-19 Rijnsburg school Drie biggetjes S
07-09-19 Amersfoort Poppen in het park Kabouter Thijm 3 X V
22-09-19 Pousi (F) Russische school Aladdin S
27-09-19 Edam Nwe school S
29-09-19 Leuven (B) Russische school Kabouter Thijm V
Oktober
06-10-19 Parijs (F) Russische school Spookje nnb V
09-10-19 Rotterdam Bibliotheek Delfshaven Aladdin 14.30 V
12-10-19 Middenbeemster Onder de Linden Masha en de beer try-out 14.30 V
15-10-19 Den Helder Triade Masha en de beer  try-out S
16-10-19 Den Helder Triade Masha en de beer  try-out S
17-10-19 Arnhem Sprookjes festival Masha en de beer V
18-10-19 Arnhem Sprookjes festival Masha en de beer V
20-10-19 Baarn Festival Groeneveld Kikkerprinses nnb V
21-10-19 Voorburg De Betovering

Theater Ludens

Masha en de beer 11.00

14.00

V
23-10-19 Enkhuizen theater de Drom Spookje 15.00 V
27-10-19 Lugano (CH) Festival van Lugano Mole Bim nnb V
30-10-19 Midden Beemster De Blauwe Morgenster Spookje 14.30 S
31-10-19 Gent Klein Festijn Spookje nnb V
November
02-11-19 Voorschoten Stichting Filmtheater Masha en de beer 13.30 V
03-11-19 Amstelveen Amstelveenspoppentheater

Première

Masha en de beer 14.30 V
04-11-19 Leiden schoolvoorstelling Aladdin S
06-11-19 Den Bosch Bureau Babel Masha en de beer S
07-11-19 Den Bosch Bureau Babel Masha en de beer S
09-11-19 Milaan (IT) Russische school nnb V
10-11-19 Milaan (IT) Russische school Aladdin V
13-11-19 Amsterdam OCCI Masha en de beer V
16-11-19 Delft Russische school Aladdin nnb V
17-11-19 Zoeterwoude MFC ons huis Aladdin 15.00 V
24-11-19 Rotterdam Theater Rotterdam Masha en de beer 11.00 V
December
01-12-19 Brussel Azbuka Rus. school Masha en de beer 2x V
Tournee Zwitserland
07-12-19 Bern (CH) Lukamorje Rus.school Masha en de beer nnb V
08-12-19 Zürich (CH) Lukamorje Rus.school Masha en de beer nnb V
14-12-19 Lausanne (CH) Lac Lehman Rus. school Masha en de beer nnb V
15-12-19 Basel (CH) Russische school Masha en de beer nnb V
18-12-19 Sion (CH) Russische school Masha en de beer nnb V
21-12-19 Chur (CH) Russische school Masha en de beer nnb V
22-12-19 Winterthur (CH) Russische school Masha en de beer nnb V
27-12-19 Berghem De Berchplaats Kabouter Thijm 15.00 V
28-12-19 Antwerpen Russische school nnb nnb V
29-12-19 Den Haag Theater Dakota Masha en de beer nnb V
30-12-19 Zwolle Zwolse theaters Aladdin nnb V
januari 2019
02-01-19 Gent Spekkenfestival Aladdin 14.00 V
03-01-19 Rotterdam Bibliotheek Theater Aladdin 15.00 V
04-01-19 Volendam Pius X Aladdin 14.00 V
05-01-19 Monnickendam Carmac Bibliotheek Aladdin 14.00 V
06-01-19 Hoorn het Pakhuis Aladdin 15.00 V
10-01-19 Den Bos Bureau Babel Aladdin S
13-01-19 Hellevoetsluis Theater de 2 Hondjes Aladdin 14.00 V
14-01-19 Utrecht Presentatiedag Frijns Aladdin 10.30 S
16-01-19 Nieuw Vennep school Aladdin S
17-01-19 Den Bos Bureau Babel Aladdin S
19-01-19 Brussel Russische school

azbuka.brussels@gmail.com

Aladdin 17.00 V
24-01-19 Den Bos Bureau Babel Aladdin S
27-01-19 Landgraaf Theater Landgraaf Aladdin 14.30 V
30-01-19 Goes school Molletje Bim S
Februari
02-02-19 Almere Russische school Aladdin 15.00 V
03-02-19 Beuningen Theater de Molen Aladdin 14.00 V
09-02-19 Leuven (B) Russische school Aladdin V
10-02-19 Beusichem Theater Heerenlogement Aladdin 16.00 V
12 -22-02 Auroville Zuid- India
24-02-19 Diemen Theater de Omval Spookje 11.00 V
26-02-19 Den Haag Kinderfestival Krokuskabaal

Theater Dakota

Aladdin 11.00 V
27-02-19 Ermelo De Dialoog Spookje 15.00 V
28-02-19 Den Haag Theater de Regentes Aladdin 14.30 V
Maart
03-02-19 Edam De Singel Molletje Bim 14.00 V
04-03-19 Purmerend theater de Purmaryn Spookje S
05-03-19 Purmerend theater de Purmaryn Spookje S
06-03-19 Antwerpen Poppentheater JoJo Kabouter Thijm 14.30 V
07-03-19 Gent Klein Festijn Kikkerprinses 16.00 V
08-03-19 Gent Klein Festijn Molletje Bim 10.00 V
10-03-19 Bakel Parochiehuis Spookje 14.30 V
14-03-19 Den Bosch Bureau Babel Aladdin S
17-03-19 Leidschendam Veur theater Aladdin 11..00 V
19-03-19 Haarlem Lichtfabriek PREVIEW Aladdin 16.15 S
21-03-19 Den Bosch Bureau Babel Aladdin S
24-03-19 Parijs Russische school Aladdin 11.00 V
28-03-19 Den Bosch Bureau Babel Aladdin S
31-03-19 Nieuw Vennep Pier K Aladdin 14.00 V
April
06-04-19 Antwerpen Russische school Aladdin V
07-04-19 Uden Theater Spoor  (uitverkocht) Aladdin 15.00 V
10-04-19 Rotterdam Rotterdam school Molletje Bim S
11-04-19 Den Bosch Babel Aladdin S
13-04-19 Amsterdam Russische school Aladdin V
14-04-19 Weesp Theaterpand Weesp Aladdin 15.00 V
16-04-19 Haarlem Hart Haarlem Aladdin S
17-04-19 Gent Festival Spekken Drie Biggetjes 15.00 V
18-04-19 Den Bosch Babel Aladdin S
24-04-19 Hoogland school Aladdin S
28-04-19 Rotterdam Studio de Bakkerij Aladdin 11.00 V
Mei
05-05-19 Beveren (B) Ter Vesten Aladdin 10.30 V
12-05-19 Amstelveen Amstelveenspoppentheater Molletje Bim 14.30 V
13-05-19 Zierikzee K en C Oosterschelde Kabouter Thijm S
14-05-19 Goes K en C Oosterschelde Kabouter Thijm S
15-05-19 Rozenburg school Aladdin S
18-05-19 Chur (CH) Rus. school Aladdin V
19-05-19 Lausanne (CH) Rus. school Aladdin V
22-05-19 Sion (CH) Rus. school Aladdin V
24-05-19 Bern (CH) Lukamorje Aladdin V
25-05-19 Basel (CH) Rus. school Aladdin V
26-05-19 Zürich (CH) Lukamorje Aladdin V
juni
01-06-19 Graz (OS) Rus. school Aladdin V
02-06-19 Wenen (OS) Rus. school Aladdin V
09-06-19 Brussel (B) Azbuka Spookje 11.00 V
10-06-19 Dussen Kasteel Dussen Kikkerprinses 13.10

15.00

V
16-06-19 Breda Rus. school Aladdin 14.00 V
22-06-19 Brugge (B) Rus. school Aladdin 14.30 V
23-06-19 Izegem (B) Rus.school Aladdin 14.30 V
24-06-19 Arnhem Vrije school Parcival Aladdin S
29-06-19 Luxemburg Rus. school Aladdin 14.00 V
30-06-19 Raalte Hoftheater Raalte Molletje 14.00

15.00

16.00

V